Новини

Труден успех за Спартак

В категория Клубни

В среща от поредния кръг на градския шампионат на Варна по футзал, отборът на Спартак постигна трудна победа над Феникси със 7:2. Полицаите поведоха в началото на мача, но Спартак направи обрат и на свой ред излезе напред в резултата. Точно преди края на първата част се стигна до ново равенство, след като Феникси изпълниха точно дузпа. През втората част Спартак успя да стигне до победата реализирайки пет безответни гола.

В другите две срещи от кръга Мания победи МФК МАГ с 4:2, след две попадения на Никола Василев и по едно на Даниел Димов и Димитър Петев. Калоян Михалев вкара и двата гола за тима си. Гранд Про пък сломи МФК Тича със 6:2. Точни за победителите бяха Стойчо Попчев (2), Йован Станкович (2), Иван Йованович и Бойко Косев, а за загубилите се разписаха Диян Атанасов и Милен Маринов.