Новини

Спартак с трета загуба в първенството

В категория Клубни

Отборът на МФК Спартак претърпя трето поражение в градския шампионат на Варна по футзал. В отложена от първия полусезон среща, Спартак загуби от шампиона на страната Гранд Про с 2:6.

През първите двадесет минути на двубоя, играчите на Гранд Про отбелязаха пет попадения във вратата на Спартак. Точни за „професионалистите“ бяха Даниел Димов, Десислав Димитров и Георги Карагеоргиев, който се разписа на три пъти. Втората част Спартак си отбеляза автогол, а Иван Мартинов и Атанас Милушев оформиха крайния резултат в срещата.

Вторник (27 януари), от 12:30 часа в ЗС на БФС Варна, ще бъде изтеглен жребия за турнира купа „Варна“. Шестте тима, които участват в градския шампионат, ще бъдат разпределени в две предварителни групи от по три отбора, където ще играят по два мача на 31 януари (събота). Победителите в двата потока, ще спорят за трофея на морската столица в неделя (1 февруари). Вторият полусезон в шампионата на Варна се подновява на 7 февруари, а първенството ще приключи в средата на март.