Новини

Спартак с изразителен успех. Вратар сбъдна детската си мечта.

В категория Клубни

Шампионът на България по плажен футбол Спартак, записа трета поредна победа в шампионата на Варна по футзал, след като играчите на тима надиграха Бултрас и записаха категоричен успех с 18:2. С победата Спартак се изкачи на второ място във временното класиране.

Срещата остава паметна за вратаря на Спартак, Цветозар Овчаров. Цецо успя да сбъдне детската си мечта, вкарвайки гол в официален мач. Той се разписа от дузпа в средата на втората част и не скри радостта си, показвайки това с жестове и част от татусите, с които е изписано тялото му. След края на двубоя, развълнувания голмайстор отказа да каже на кого посвещава попадението си, за да не пропусне някой, като се закани да отпразнува събитието подобаващо.