Новини

Спартак започна с победа

В категория Клубни

Отборът на Спартак стигна до успех с 5:4 срещу Гранд Про в първи двубой от надпреварата за купа Варна по футзал. Играчите на отбора направиха страхотен обрат и след като губеха с 1:3 на полувремето, показаха воля и обърнаха резултата до 5:4 в своя полза.

Срещата започна с няколко не лоши положения за гол, които създадоха играчите на Спартак, но попадение така и не падна. Съперника поведе с 0:2, след което се стигна до дузпа за Спартак, която Валентин Колев превърна в гол. Въпреки, че отново бе по активния от двата отбора, Спартак получи трети гол, резултат при който завърши и първата част.

През второто полувреме, играчите на Спартак направиха пълен обрат и грабнаха победата. Бойчо Марев направи 2:3, след самостоятелна акция, Станислав Николов изравни, Боги Марев направи 4:3 с изключително изпълнение на прехвърлящ удар, а отново Бойчо Марев вкара пети гол и реши изхода на срещата. В последната секунда бе оформен и крайния резултат от двубоя.

Утре от 11:00ч. Спартак играе с Черно Море Мания, които днес победиха МФК Тича с 8:2.