Новини

Поредна загуба за Спартак

В категория Клубни, Футзал

МФК Спартак записа нова загуба в градския шампионат на Варна по футзал, след като отстъпи с 3:5 от тима на Планекс и се закотви твърдо в дъното на класирането.

Отборът на Спартак изоставаше с пасив от два гола, след първите двадесет минути на срещата. В началото на втората част „строителите“ вкараха трето попадение, а Спартак върна интригата в двубоя с два гола. Тимът на Планекс бързо реализира четвърти гол, а силите на Спартак стигнаха само до още едно попадение. В последната минута бе оформен и крайния резултат в срещата, с което Спартак записа четвърто поражение в шампионата.

В другите срещи от кръга Гранд Про победи МФК МАГ с 9:2, а Черно Море Мания спечели служебно двубоя срещу Близо, тъй като от отбора на Близо не предоставиха задължителните състезателни картотеки на играчите си преди срещата.