Новини

Втора загуба в първенството

В категория Клубни

В мач от последния кръг на есенния полусезон в градския шампионат по футзал на Варна, отборът на Спартак загуби от Гранд Про с 2:6, което бе второ поражение за тима в шампионата.

Срещата започна добре за Спартак и тимът поведе в резултата с попадение на Станислав Николов, които се възползва от страхотно подаване на Златин Жеков. Само минута по-късно противника върна попадението, а тридесет секунди след изравняването вкара и второ попадение. До края на полувремето резултата стана 1:3.

Втората част започна по подобие на първата и след няколко пропуска пред вратата на противника, играчите на Спартак успяха да стигнат до втори гол. Той бе дело отново на Станислав Николов, а асистент пак бе Златин Жеков. За съжаление до края на двубоя, Спартак допусна нови три попадение и загуби срещата. По този начин тимът ще зимува на трето място във временното класиране на първенството, след четири успеха и две поражения.